O firmie

Nasza firma, BUS-TRANSPORT, specjalizuje się w transporcie osobowym oraz przesyłek na terenie całej Europy. Istniejemy na rynku od 1997 roku. Od początku istnienia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były zawsze na najwyższym poziomie, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. W naszej firmie zatrudnieni są zawodowi kierowcy, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Duży i nowoczesny tabor samochodowy pozwala nam na przewóz pasażerów na dalekich trasach w komfortowych warunkach. Powierzone nam do transportu przesyłki dostarczamy szybko i bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Ponieważ nie posiadamy stałych tras, na których kursujemy, jedziemy tam, gdzie nasz klient tego potrzebuje. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, przez co łatwiej nam dostosować się do potrzeb naszych partnerów.

Przez dziesięć lat pracowaliśmy nad wysokim standardem świadczonych usług. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie przyniosły stałe kontrakty z wieloma firmami. Mimo to ciągle pracujemy nad tym, aby okazane nam raz zaufanie owocowało wieloletnią współpracą z naszymi kontrahentami. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty oraz licencje na przewóz osób i przesyłek na terenie kraju, jak i całej Europy.

Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników, jak również oferta dostosowywana do każdego klienta indywidualnie czynią nas partnerem godnym Państwa zainteresowania, zaufania i współpracy.

  • Przewóz marynarzy
  • Przewozy turystyczne
  • Przewóz dzieci i młodzieży
  • Przewozy na/z lotniska
  • Usługi dla biznesu
  • Obsługa ślubów
  • Lokalny transport na terenie Trójmiasta

więcej>>>

Bus-transport Tomasz Oleszek
ul. Burzynskiego 12e/12
80-462 Gdańsk
kom. +48 501 711 591
tel./fax +48 58 324 60 48
e-mail: biuro@bus-transport.eu
skontaktuj się z nami >>>

Bus-Transport Tomasz Oleszek, ul. Burzynskiego 12e/12, 80-462 Gdansk, kom. +48 501 711 591, tel./fax +48 58 324 60 48